Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Mehmet Gökçe Biyografi

Çocukken söylediği ezgiler ve ilahiler, 1993 yılında radyoları başında olan dinleyiciler ile buluşur.

Ardından 1995 yılında “Sevdamın Gözyaşları” albümünü çıkaran sanatçı, 1998 yılında “Beni Hatırla” albümüne imzayı atar. Zor yıllardır pes etmez, 2000 yılıdır “Can-ı Dilden” albümü yeni bir soluk yeni bir nefestir. Daha çıkılacak çok basamak vardır ve 2005 yılında çıkardığı “Aşkına Pervane” albümü onun daha çok tanınması, ezgilerinin, ilahilerinin artık dillerden dillere dolaşmasının adıdır.

2010 yılında çıkardığı “Sen Gel Diye” albümü onun en iyi çalışmalarından biri olur. Artık albüm için beklemez ve single çalışmalarla devam eder müzik hayatı.

“Esmâ” , “Bitmez Bu Şarkı” , “Diriliş” , “Ey Kudüs’ üm” , “Bağışla Beni” , “Ente Hurrûn” , “Cennette Bekle” der ve yine neredeyse bir albümlük single çalışmaları yapar.

Bütün bunların ardından yönetmenlik, onun açtığı yeni bir sayfa olur. Önce kendi eserlerine video klipler hazırlamaya başlar. Sonrasında sanatçı dostlarına soyadını taşıdığı “Gökçe Prodüksiyon” etiketiyle harika klipler çekmekle devam eder.

Sanatçı Mehmet Gökçe, her şeyden öte dört çocuk kendisine emanet edilmiş ve onlara sahip çıkmakla aynı zamanda ayakta durmaya çalışan bir babadır.

Mehmet Gökçe Eser
blank
blank
blank
blank
Beğenebileceğiniz Eserler