Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Işık Tutan Liderim (1991 Kaset) 0
  • Işık Tutan Liderim - Erol Akyüz
  • Geçti Gitti - Erol Akyüz
  • Mevlam Seni - Erol Akyüz
  • Müjde - Erol Akyüz
  • Ne Destanlar - Erol Akyüz
  • Sakarya Türküsü - Erol Akyüz
  • Türk Askeri - Erol Akyüz
  • İnananlar Geliyor - Erol Akyüz
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.

 

 

En güzel İlahileri bir araya taporlamak için gece gündüz çalışıyoruz.. Unutulmuş çok güzel Ezgi ve İlahilerimiz var..

 

Işık Tutan Liderim (1991 Kaset)

 

 

Sizde ilahi ya da ezgi dinlemeyi seviyorsanız, fakat bu konuda size hizmet verecek bir site bulamadıysanız, artık aramanıza gerek yok. Sitemize giriş yaparak sizlere sunduğumuz ilahi ve ezgi dinleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu konuda tüm Müslümanları düşünüyoruz ve en güzel dini içerikler ile sizlere huzur verici bir hizmet veriyoruz.

Sitemizin en güzel özelliği kuşkusuz bu güzel şaheserlere hak ettikleri değeri tam anlamıyla vermeleridir. Tabi siz Müslüman kardeşlerimizde bu yolda bize en güzel şekilde yardımcı oluyor, destek çıkıyorsunuz. Bu sayede işimizi severek ve özen göstererek yapıyoruz. Sitemizde hem videolu olarak hem de sözlü olarak birçok ilahi ve ezgi içeriğine ulaşabiliyorsunuz. Kısacası ister ilahi sözleri ister kaside sözleri gibi daha pek çok içeriğe rahatlıkla ulaşıyorsunuz.

Tüm bu dinleti videolarına ek olarak sizlere ilahi ve ezgi sözlerihttps://unutulmazezgiler.info/ de sunuluyor. Yani izlediğiniz bir klipteki sözleri de öğrenme şansınız oluyor. Ne yazık ki bu konuda hizmet veren site yok kadar az. Dolayısı ile verdiğimiz hizmetin değeri tüm Müslümanlar için oldukça fazladır. Bizde bunun bilincinde olduğumuz için sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Tabi %99’u Müslüman olan bir ülkede olmamıza rağmen bu konuda gelen talebin ne kadar fazla olduğunun bilincindeyiz. Ayrıca gereken ilgiyi başka sitelerin vermediğini de görüyoruz. Bu yüzden bu konuda talepleri olan tüm Müslümanlara en kaliteli içerikleri sunmayı kendimize bir borç biliyoruz. Yakın zaman içerisinde sizlerle 100 binden fazla ilahi-ezgi-kaside-marş-dini şiiri videolu ve sözlü olarak sizlere sunmayı istiyoruz. Bu yolda da bize yardımcı olmanızdan memnuniyet duyduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Site adresi : Sizde ilahi ya da ezgi dinlemeyi seviyorsanız, fakat bu konuda size hizmet verecek bir site bulamadıysanız, artık aramanıza gerek yok. Sitemize giriş yaparak sizlere sunduğumuz ilahi ve ezgi dinleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu konuda tüm Müslümanları düşünüyoruz ve en güzel dini içerikler ile sizlere huzur verici bir hizmet veriyoruz.

Site adresi : https://unutulmazezgiler.info/

0

Erol Akyüz
Diğer Albüm ve Sözleri

Beğenebileceğiniz Müzikler