Biz Kimiz

ilahi ve Ezgilerin içerisinde bulundurdukları anlamlar çok daha derindir. Tasavvufi edebiyatının en güzel eserleri olarak nitelendiren bu şaheserler ne yazık ki dünyada gerektiği kadar ilgi görmemektedir. Fakat her Müslümanın bu tarz şaheserleri en az bir kez dinlemesi gerektiğine inandığımız için sizlere en güzel Ezgileri Elimizden geldiğince sunuyoruz.

Sitemizde yer  alan ezgilerin  içerik açısından klipleri olmaması nedeni ile videolu yayın yapmamaktayız maalesef. Ezgiler gibi herkesin özlediği  fakat bulamadığı birçok içeriği sitemizde bulacak ve huzura erişebileceksiniz.

sitemiz bu alanda en iyi hizmet veren site olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sitemizde aradığınız birçok ezgi ve ilahiyi rahatlıkla bulabileceksiniz. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz Ezgiyi dinleyebileceksiniz.

Biliyoruz ki sizlerde bu güzel şaheserleri dinlediğinizde çok mutlu oluyor ve kendinizi çok daha huzurlu hissediyorsunuz. Bu sebepten dolayı ses kalitesi ve görüntü kalitesi açısından sizlere en iyi içerikleri sunmaya çalışıyoruz. Fakat beğenmediğiniz bir kısım olur ya da eklememizi istediğiniz içerikler olursa da bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

 

Eskimesin Ezgilerimiz…