Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Birgün Mutlaka (1998 Kaset) 5

 

 

 

Dokasanlı Yıllardan Günümüze kadar gelen ezgi zincirine bir halka daha ekledik inşallah.bir coğumuzun haberdar olmadığı mükemmel bir sanatçı ve mükemmel bir kaset..dinleyince bu sözlerimize hak vereceksiniz..şuanda sıraya koyduğumuz bir çok kaset mevcut en kısa zamanda o kasetleride sizler için ekleyeceğiz.Hamza Mercanoğlu’nun 1998 yılında çıkan Birgün Mutlaka isimli kasetin toplamda sekiz eseri mevcuttur..sanatçı isminde başka kaset olup olmadığını araştırıyoruz..şimdilik iyi dinlemeler dileriz..bol ezgili günleriniz olsun.

5

Hamza Mercanoğlu
Diğer Müzikler

nasıl bilgisayarıma indirebilirim?

serra - 9 Şubat 2020

İyi dilekleriniz ve güzel sözleriniz için minnettarım. Kaseti 3 aylık bir stüdyo çalışmasıyla bitirmiştik. Sazların hepsi canlı sazlar olup Gaziantep Devlet Konservatuarı hocalarımızla gerçekleştirdik. Müzik yönetmeni sevgili Erdinç Bal. Artık gençlerin bu tür müzikleri pek dinlemediği bir zaman yaşıyoruz. Hatırladığınız ve hatırlattığınız için teşekkür ederim. Baki selam..

Hamza Mercanoğlu - 8 Haziran 2020

    iyiki söylediniz,iyiki bu ezgieri bizlerin dinletisine sundunuz..inşallah gençlik eskisi gibi kendi ezgilerine sahip çıkar…yorumunuz beni çok sevindirdi teşekkür ederim..

    senol7761 - 8 Haziran 2020
Beğenebileceğiniz Müzikler